Powrót do nawigatora

M4.6 A

Dostępne
metraż
36.76 m2
budynek
A
piętro
4
pokoje
2
pow. dod.
Taras 8.60 m2
cena
424 578,00 zł
cena/m2
11 550,00 zł
NrPomieszczeniePowierzchnia
1Korytarz4,79 m2
2Łazienka3,89 m2
3Pokój10,25 m2
4Salon z aneksem17,83 m2
Suma36,76 m2
Pow. balkonu8,60 m2
Komórka lokatorska2,59 m2

Cennik kosztów dodatkowychponoszonych na rzecz dewelopera

Komórka lokatorska *zakup obligatoryjny 4500,00 zł brutto/m2

Miejsce postojowe naziemne 25 000,00 zł brutto

Miejsce postojowe w garażu podziemnym 55 000,00 zł brutto

Pozostałe koszty wszystkie pozostałe koszty związane z zakupem mieszkania

Notariusz Zgodnie z cennikiem

  1. Niniejszy rysunek ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
  2. Należy przyjąć, że podane wymiary na karcie są orientacyjne i mogą ulec zmianom.
  3. Przedstawiona wizualizacja, rzuty oraz opisy mogą odbiegać od stanu faktycznego i nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561 §2 Kodeksu cywilnego.
  4. Wszelkie obmiary konieczne do zamówienia mebli i urządzeń powinny być wykonane na budowie z natury po odbiorze lokalu.
  5. Umieszczone na rysunkach elementy aranżacji mieszkania (drzwi wewnętrzne, meble, ceramika sanitarna, sprzęt RTV i AGD) nie stanowią oferty handlowej i mają charakter wyłącznie poglądowy. Rzeczywiste odległości między nimi będą zależne od wybranych ostatecznie przez klienta.
  6. Powierzchnia użytkowa mieszkań liczona zgodnie z normą PN-ISO 9836:2022-07.
  7. Po terenie ogródka przydomowego mogą przebiegać instalacje wspólne, w szczególności mogą być stosowane studzienki kanalizacyjne.
  8. Powierzchnie ogródków, tarasów, balkonów nie podlegają obmiarowi.